Euro-Podłoga System - baner

O firmie

SOLIDNOŚĆ I SPRAWNOŚĆ - zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowane osoby do sprzątania, mile widziane z referencjami, o wysokim morale i odpowiednim stosunku do pracy. Jeśli Państwa pracownicy spełniają pokładane w nich nadzieje, dobrze wykonują swoje obowiązki i jesteście z nich zadowoleni (a jednocześnie macie problemy z rozrastającą się biurokracją) chętnie zatrudnimy takie osoby dając im pracę na dotychczasowych warunkach. Pracownicy wyposażeni są wyłącznie w profesjonalny sprzęt, pozwalający precyzyjne wykonać każde zlecenie lepiej i szybciej niż inni. Nasz dział kontroli jakości nieprzerwanie nadzoruje wykonanie wszystkich zleceń będąc w stałym kontakcie z klientem.

WYPOSAŻENIE - nie muszą Państwo martwić się o wyposażenie swojego obiektu w sprzęt do codziennego sprzątania. Nasza firma zapewnia pełne wyposażenie swoich pracowników w sprzęt i środki chemiczne. Zgodnie z dodatkowymi życzeniami możemy wyposażyć punkty sanitarne w higieniczne dozowniki do płynnego mydła, papieru toaletowego, jednorazowych ręczników papierowych oraz innych materiałów eksploatacyjnych.

SERWIS - to my martwimy się o bieżące naprawy i serwis sprzętu. W razie awarii posiadamy urządzenia zastępcze - powierzone zadania zawsze wykonane są na czas!

ZYSK - płacę i wymagam - oto racjonalne i ekonomiczne podejście do firmy wykonującej zlecenia. Należy pamiętać, że najtaniej nie zawsze znaczy również najlepiej.

ADMINISTRACJA - korzystając z naszych usług szybko zapomnicie Państwo o niesolidności własnych sprzątaczek "na etapie", ich chorobach, urlopach, itp.

INDYWIDUALIZM - cenę usługi ustalamy w drodze negocjacji w zależności od zakresu obowiązków i wielkości oraz rodzaju powierzchni, z każdym klientem indywidualnie. Zapewnia to rzetelność kalkulacji i stanowi klucz do należytego zrozumienia Państwa potrzeb.

 

Oddział Gdańsk:

ul. Wawelska 20A lok. 12
80-034 Gdańsk
tel. (58) 322 84 75
tel. kom. 608 302 705

Oddział Poznań:

ul. Słoneczna 9A
62-040 Puszczykowo
k/ Poznania
tel./fax (0-61) 819-44-80

Jesteśmy na Google+
Google+