Euro-Podłoga System - baner

Usługi sprzątania

 Firma nasza oferuje usługi porządkowe w zakresie:

  • Sprzątanie biur - Podczas sprzątania biur staramy się zadbać o to, aby nie przeszkadzać pracownikom w wykonywaniu ich obowiązków i zapewnić im właściwe warunki pracy. Stosujemy specjalistyczny sprzęt oraz środki czystości, dzięki którym jesteśmy w stanie kompleksowo i dokładnie uporządkować każdą powierzchnię. Na życzenie Klienta wyposażamy także punkty sanitarne w potrzebne produkty higieniczne - papier toaletowy, mydła czy ręczniki.
  • Sprzątanie po remontowe - Profesjonalne i kompleksowe sprzątanie poremontowe jest w naszej firmie przeprowadzane z użyciem specjalistycznych sprzętów oraz przy współpracy z firmami budowlanymi. Pomagamy doprowadzić do porządku zarówno prywatne domy i mieszkania, jak i obiekty komercyjne. Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najlepiej i najdokładniej, aby Klienci możliwie szybko mogli cieszyć się z ich efektów.
  • Cykliczne sprzątanie mieszkań - jednorazowe lub codzienne, cotygodniowe lub comiesięczne. Dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy możliwość cyklicznego sprzątania mieszkań. Nasi pracownicy przyjdą do Państwa domów w umówionym wcześniej terminie i odciążą Was w różnego typu obowiązkach - myciu okien, odkurzaniu, ścieraniu kurzu czy jakichkolwiek innych pracach domowych. Dzięki nim dom będzie zawsze czysty i zapanuje w nim porządek, a Państwo zyskacie więcej czasu dla siebie i rodziny.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia właściwej oferty.

Szybki kontakt: 608 302 705

 

 

Oddział Gdańsk:

ul. Wawelska 20A lok. 12
80-034 Gdańsk
tel. (58) 322 84 75
tel. kom. 608 302 705

Oddział Poznań:

ul. Słoneczna 9A
62-040 Puszczykowo
k/ Poznania
tel./fax (0-61) 819-44-80

Jesteśmy na Google+
Google+